Nowa Era OdszkodowańODSZKODOWANIA POWYPADKOWE
bez opłat wstępnych

BEZPŁATNE PORADY
w zakresie odszkodowań

DOPŁATY do ODSZKODOWAŃ

już wypłaconych 

BEZPŁATNE AUTA ZASTĘPCZE

bezgotówkowo z OC sprawcy

To narzędzia dzięki którym możemy skutecznie pomagać osobom uczestniczącym w wypadkach, których życie się radykalnie zmieniło nie z własnej winy - ubezpieczenie OC sprawcy. W przypadku dopłaty do doszkodowań już wypłaconych pomagamy również osobom, które likwidowały szkodę z własnego ubezpieczenia Auto Casco.

Każdy z nas codziennie znajduje się w grupie ryzyka wypadkowego i tak naprawdę nie wiemy co spotka nas za chwilę. Dzięki ciągle zmieniajacemu się polskiemu prawu odszkodowawczemu możemy coraz bardziej skutecznie pomagać Państwu w tych trudnych sytuacjach, egzekwując od Towarzystw Ubezpieczeniowych należne świadczenia i odszkodowania.

AE Kancelaria Odszkodowawcza

Specjalizujemy się w pomocy prawnej dla osób będących uczestnikami różnego rodzaju wypadków: komunikacyjnych, w pracy, w szkole, w rolnictwie, na nierównym, bądź śliskim chodniku oraz w przypadku błędów medycznych. Lecz nie boimy się innych wyzwań i każdą sprawę jesteśmy w stanie poddać analizie pod kątem ewentualnych roszczeń.

Nowa Era OdszkodowańNaszą misją jest być zawsze blisko Państwa, w nagłej potrzebie służyć pomocą, radą, przedstawić różne możliwości rozwiązania danego problemu. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu w codziennej pracy oraz podczas cyklicznych szkoleń możemy profesjonalnie pomagać Państwu rozwiązywać problemy wynikające z uczestnictwa w różnego rodzaju wypadkach.

Udzielamy bezpłatnych porad w zakresie odszkodowań, praw osób poszkodowanych w wypadkach oraz zapewniamy profesjonalną opiekę agentów podczas likwidacji szkód i po ich zakończeniu. Pozwalając nam zadbać o Państwa prawa, oszczędzacie własny czas zyskując fachową pomoc, możliwość otrzymania maksymalnego odszkodowania oraz należne bezpłatne świadczenia od Ubezpieczycieli.

Korzystając z naszych usług, porad, weryfikacji spraw, analizy dokumentów nie ponosicie Państwo żadnych kosztów i opłat wstępnych. W przypadku kiedy będziemy Państwa reprezentować przed Ubezpieczycielem, swoją prowizję pobierzemy dopiero z wypłaconego odszkodowania. Kiedy sprawdzimy czy Towarzystwo Ubezpieczeniowe nieprawidłowo wypłaciło odszkodowanie za auto, to my Państwu zaproponujemy dodatkowe pieniądze. Jeśli otrzymają od nas Państwo samochód zastępczy, to należność za jego wynajęcie wyegzekwujemy od Ubezpieczyciela sprawcy.


Dlaczego my ?
 

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, aby profesjonalnie i kompleksowo pomagać naszym Klientom. 

Co nas wyróżnia ?

Ogromna determinacja, solidna praca, jasne zasady postępowania w stosunku do Klientów oraz pełne zrozumienie Ich sytuacji.

Wszystko dzięki temu, że w każdym czasie jesteśmy do Państwa dyspozycji.
 
Nowa Era Odszkodowań


Jeśli mają Państwo jakieś pytania ?! - wystarczy zadzwonić - 667 788 799

 

Dzisiaj jest Niedziela, 23 Październik 2016 roku.