Strona Główna

                      

Nasza firma  MARKBUD istnieje na rynku od 2008 roku. Pierwsze cztery lata zajmowaliśmy się wyłącznie sprzedażą i montażem przydomowych oczyszczalni ścieków. Wykonane przez nas instalacje, pomimo niskich cen, otrzymują gwarancję producenta na 10lat na zamontowaną oczyszczalnię oraz gwarancję instalatora na okres 5 lat. Te kilka lat doświadczeń w terenie w doborze i  montażu oczyszczalni w różnych warunkach gruntowo-wodnych i setki zadowolonych klientów sprawiły, że w 2014 roku staliśmy się autoryzowanym serwisem firmy Sotralentz.

W lutym 2016 awansowaliśmy tym razem na Serwis Fabryczny Soltralentz, jako jedna z trzech firm w skali całego kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować każdemu klientowi, zarówno indywidualnemu jak i podmiotom gospodarczym usługi serwisowe na najwyższym poziomie. Oferujemy bardzo szybki dojazd do klienta w pełni wyposażonym autem we wszystkie części zamienne jak i biopreparaty niezbędne do prawidłowego działania oczyszczalni.

Jesteśmy również dystrybutorem biopreparatów służących prawidłowemu działaniu instalacji.

Dodatkowo jako nieliczni w kraju jesteśmy w stanie wykonać regenerację dmuchaw napowietrzających ścieki. Jest to duża możliwość oszczędności finansowej w porównaniu z wymianą dmuchawy na nową

.

Cenimy wykonywaną pracę, dlatego ciągle bierzemy udział w szkoleniach pozyskując informację o najnowszych rozwiązaniach technologicznych, możliwościach rozwoju oraz ofertach na rynku. Zależy nam, aby spełnić oczekiwania każdego klienta umożliwiając mu odpowiedni komfort oraz minimalne czynności eksploatacyjne.Nasza praca jest naszą pasją i wyzwaniem!!!!Nasza siedziba mieści się w miejscowości Krajewo Białe (ok. 8km od Zambrowa) w województwie podlaskim.

 


Chętnych do współpracy prosimy o
kontakt.


Wyświetleń:

Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin