SP WierzchyWycieczka do Malborka
Jesteś od 1.09.2009r: gościem na naszej stronie.

Konkursy

                                         

Zestawienie udziału uczniów w konkursach


Lp. Nazwa konkursu Organizatorzy Ilość uczestników Osiągnięcia

1

 

Konkurs „Moje ulubione zwierzątko leśne”

 

WPK Osie

 

24

 

8 nagród
wyróżnienia dla wszystkich
2 Konkurs na „Najsympatyczniejszego chłopaka w szkole” Aneta Kiełpińska 25 3 nagrody

3

Konkurs plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”

Oddział Wojewódzki Związku OSP RP Województwo Kujawsko- Pomorskie

25

4 wyróznienia

Aleksandra Miszke

Miłosz Różyński

Marek Pliszka

Dominika Fesper

 

4

Konkurs plastyczny

„W harmonii z przyrodą”

III edycja

 

WPK Osie

20

1 nagroda

5

Biegi przełajowe

(etap gminny)

Zespół Szkół Osie

16

-

6

Konkurs plastyczny

„Krajobraz Kociewia – Tradycje i współczesność”

Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim oraz Kociewskie Stowarzyszenie Edukacji i Kultury „Ognisko”

20

1 nagroda

Karolina Szamocka

7

Konkurs informatyczny

„Wiersz dla nauczyciela”

 

Aneta Kiełpińska

27

3 nagrody

8

II REGIONALNY MŁODZIEŻOWY FESTIWAL PIOSENKI "ZŁOTY MIKROFON"

GOK Osie

6

6 podziękowań za udział w konkursie

 

Zestawienie udziału uczniów w konkursach

 

Lp. Nazwa konkursu Organizatorzy/ odpowiedzialni Ilość uczestników Osiągnięcia
1 Konkurs plastyczny: „Walentynkowe serduszko” Organizator: Kiełpińska Aneta 19 I miejsce – Belt Aleksandra, kl.0 II miejsce – Szwochert Natalia, kl.V II miejsce – Łepek Wioletta, kl.VI Wyróżnienia: Spychalska Aleksandra, kl.IV Karwasz Ewelina, kl.IV Miszke Tomasz, kl.V

2

I Gminny konkurs logopedyczny: „Mały Mistrz Poprawnej Wymowy”  

Organizator: SP Brzeziny Odpowiedzialny: Kawczyńska Bożena

5

II miejsce – Gaca Maciej, kl.II Wyróżnienia: Karwasz Wiktoria, kl.0 Różyński Miłosz, kl.0 Lewandowski Cezary, kl. I

3

Ogólnopolski konkurs plastyczny: „Bory Tucholskie w oczach dziecka”-XXIV edycja

Organizator: GOK - Osie Odpowiedzialny: Kiełpińska Aneta Bracka Halina

25

Meller Inga – kl.V Gwizdała Weronika – kl. III    

4

Konkurs „Mam Talent”      

Organizator: Górska Felicja

18

Wyróżnienia: Fesper Dominkika, kl V (taniec) Spychalska Julia, kl. V (taniec) Miszke Tomasz, kl.V (talent plastyczny) Spychalska Aleksandra, kl. IV(śpiew) Kortas Kaludia, kl.IV (taniec) Karwasz Ewelina kl.IV (taniec) Siewert witold (sztuczki magiczne)

5

Szkolny konkurs matematyczny: „Sprawnie liczę”  

Organizator: Kiełpińska Aneta

10

I miejsce – Pliszka Marek, kl VI II miejsce – Nawrocka Judyta, kl. VI III miejsce - Krogulec Izabela, kl. IV III miejsce- Fesper Dominika, kl. V

6

Konkurs recytatorski: „Turniej Słowa!- Słowem opowiedziane” 2 kwietnaia 2014r.  

Organizator: GOK- Osie Odpowiedzialny: Bracka Halina

4

Nagrody książkowe za udział: Gwizdała Jagoda, kl. 0 Siewert Witold, kl. 0 Miszke Aleksandra, kl. III Wiśniewska Sylwia, kl. III

7

Konkurs plastyczny: „Zapobiegam pożarom”      

Organizator: Powiatowa Straż Pożarna w Świeciu Odpowiedzialny: Kiełpińska Aneta Bracka Halina

20

II miejsce- Miszke Aleksandra, kl. III III miejsce – Różyński Miłosz, kl.0 Wyróżnienia: Pliszka Marek, kl. VI Fesper Dominika, kl. V

8

6 Gminne zawody Sprawnościowe dla klas 0-III

Organizator: Zespół Szkół w Osiu Odpowiedzialny: Bracka Halina Różyńska Anna

8

III miejsce na szczeblu gminnym

9

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny

Organizator: Kierzkowska Hanna

4

II miejsce- SP Wierzchy

10

XXIV Regionalny Konkurs Dziecięcej Twórczości Plstycznej: Konkurs plastyczny: „Ulubiona postać z książki”

Organizator: Spółdzielczy Dom Kultury w Starogardzie Gdańskim Odpowiedzialny: Kiełpińska Aneta Bracka Halina

20

Wyróżnienie: Cybula Bartosz, kl.V

11

Ogólnopolski konkurs językowy z języka angielskiego „Leon”

Organizator: objęty Honorowym Patronatem Burmistrza Słubic Odpowiedzialny: Górska Felicja

8

VI miejsce w kraju – - Pliszka Marek, kl. VI

12

Konkurs przyrodniczo-ekologiczny „Coś z niczego”

Organizator: Górska Felicja

15

Wyróżńienia: Meller Inga, kl. V Nawrocka Judyta, kl. VI Różyński Miłosz, kl.0 Gwizdała Jagoda, kl. 0 Szamocka Karolina, kl. 0

13

Ogólnopolski konkurs matematyczny: „OLIMPIADA WIEDZY 21 EDYCJA ARCHIMEDES PLUS”

Organizator: Amercom S.A. Odpowiedzialny: Kiełpińska Aneta  

12

Laureat II stopnia–Pliszka Marek, kl. VI Laureat III stopnia-Meller Inga, kl V Laureat IV stopnia-Wisniewska Sylwia, kl. III

14 Konkurs SKO - "Systematyczne oszczędzanie" Organizator:
Halina Bracka
32 I miejsce - Paweł Bracka, kl.IV
II miejsce - Izabela Krogulec, kl. IV
III miejsce - Klaudia Kortas, kl. IV
Wyróżnienia dla 13 uczniów
15  Konkurs sportowy "Dzień Sportu"
 Organizator:
Bożena Kawczyńska
 45  Konkurencje sportowe klas o-III
Złoty medal:
Karolina Szamocka
Dawid Markiewicz
Aleksandra Miszke
Miłosz Różyński
Srebrny medal:
Cezary Lewandrowski
Jakub Mayrowski
Katarzyna Isbaner
Wiktoria Karwasz
Brązowy medal:
Tomasz Czechowski
Weronika Gwizdała
Sylwia Wiśniewska
Anna Cybulska

Konkurencje sportowe klas IV-VI
Złoty medal:
Andrzej Ziembliński
klaudia Kortas
Krzysztof Joppek
Judyta Nawrocka
Srebrny medal:
Krzysztof Gzella
Aleksandra Szwochert
Izabela Krogulec
Marcel Zieliński
Wioletta Łepek
Brązowy medal:
Ewelina Karwasz
Bartosz Cybula
Aleksandra Szwochert
Julia Spychalska
Jan Klonder
Marcel Zielinski



 


                                                             

Zestawienie udziału uczniów w konkursach

w I semestrze roku szkolnego 2015/2016 w SP w Wierzchach

 

Lp.

Nazwa konkursu

Organizatorzy/

odpowiedzialni

Ilość

uczestników

Osiągnięcia

1

Konkurs plastyczny

„W harmonii z przyrodą”

Wdecki Park Krajobrazowy

Odpowiedzialni:

Aneta Kiełpińska

Halina Bracka

34

Wyróżnieni:

Izabela Krogulec

Paweł Bracka

Aleksandra Belt

2

Konkurs plastyczny „Zapobieganie pożarom”

Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych

Odpowiedzialni:

wychowawcy klas

23

 

3

Konkurs sportowy

XXVI Biegi Oskie

GOK Osie

Odpowiedzialni:

Bożena Kawczyńska

17

Klaudia Kortas IV miejsce

4

Indywidualne Biegi Przełajowe

SP Osie

 

Odpowiedzialni:

Bożena Kawczyńska

9

5 na szczebel powiatowy:

Jan Klonder

Klaudia Kortas

Karolina Szamocka

Ewelina Karwasz

Aleksandra Miszke

5

Indywidualne Biegi Przełajowe

SP Gruczno

Odpowiedzialni:

Bożena Kawczyńska

5

Klaudia Kortas VII

Ewelina Karwasz IX

6

Konkurs plastyczny „Moje ulubione zwierzątko leśne”

WPK

 

 

Odpowiedzialni:

Anna Różyńska

Halina Bracka

27

9 nagród

(Jagoda Gwizdała,

Witold Siewert,

Adam Jędryczka,

Aleksandra Belt,

Wiktoria Karwasz,

Oliwia Rompa,

Hubert Konieczka,

Bartosz Wiśniewski,

Zofia Siewert )

18 wyróżnień

7

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny -Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus

XXIV edycja

Amermedia Sp.z o. o. Oddział w Poznaniu

Odpowiedzialni

Aneta Kiełpińska

Halina Bracka

10

Laureaci:

I stopnia z wyróżnieniem -Anna Cybulska

 

II stopnia- Witold Siewert

 

IV stopnia- Joanna Krupa

 

V stopnia - Sylwia Wiśniewska

8

Konkurs szkolny pt. „Piękny anioł”

Samorząd Uczniowski

Bożena Kawczyńska

23

9 nagród

5 wyróżnień

9

Konkurs szkolny

„Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa”

Barbara Szweda

30

7 nagród

5 wyróżnień

10

Konkurs szkolny „Bądź widoczny na drodze”

Samorząd Uczniowski

Bożena Kawczyńska

19

3 nagrody