Oferta

 

Zespół muzyczny JOKER oferuje profesjonalną oprawę muzyczną wszelkich imprez tanecznych.
Wesela, zabawy, bankiety oraz imprezy plenerowe to miejsca gdzie czujemy się najlepiej, prezentując swoje możliwości z pasją  i  zaangażowaniem.
Gramy w składzie dwuosobowym z opcją poszerzenia składu o dodatkowych muzyków i wokalistkę.

     W naszym repertuarze znajdą Panstwo największe przeboje  zarówno polskich jak i zagranicznych wykonawców. Nie zabraknie też  hitów Polskiego Rocka lat 80-tych  lub dla odmiany Disco Polo najbardziej znanych formacji czy też głośnych przebojów muzyki cygańskiej.

   A dla miłośników piosenki biesiadnej proponujemy  wiązankę weselną, w której angażujemy wszystkich gości do wspólnego śpiewania i zabawy.

     Uzupełnieniem oprawy muzycznej wesela są liczne  konkursy oraz zabawy oczepinowe w wybranej przez Parę Młodą wersji.  Za każdym razem staramy się opracować scenariusz oprawy dogodny dla naszych klientów.

Wszelkie materiały, propozycje na 1 taniec i podziękowanie, wykaz zabaw i konkursów oraz wykonywany repertuar wysyłamy zainteresowanym na maila.

Uzupełnieniem naszej oferty muzycznej jest DUO AKUSTIC z akompaniamentem akordeonu i gitary akustycznej z szerokim repertuarem piosenki biesiadnej, którą chętnie umilimy spotkania przy ognisku, spotkania integracyjne czy też małe imprezy rodzinne.
Zapraszamy do kontaktu pod adresem:
zespol.joker2@gmail.com 

tel. 697 455 415 

 Ponadto proponujemy organizację i przygotowanie nagłośnienia,oświetlenia jak również poprowadzenia  imprezy plenerowej.