O zespole


Obecny skład ukształtował się w 2007 roku i stanowi go  dwóch a w opcji trzech lub czterech muzyków mających wieloletnie doświadczenie w dziedzinie oprawy muzycznej imprez.  Udział w wielu zespołach i przeróżnych projektach na przestrzeni ostatnich lat, pozwolił nam zebrać bogaty i wszechstronny repertuar jak również liczne formy zabaw i konkursów weselnych.

Oferujemy pełną oprawę muzyczną wesela, począwszy od błogosławieństwa  i  wyprowadzenia Pary Młodej do ślubu po powitanie w Domu Weselnym. W trakcie wesela proponujemy liczne toasty, przyspiewki oraz zabawy i konkursy w wybranej i uzgodnionej wersji oraz tzw. biesiadę przy stołach  podczas której angażujemy gości do wspólnego śpiewania popularnych szlagierów weselnych.

Zapewniamy również muzykę i nagłośnienie podczas różnego rodzaju zabaw typu  "sylwester", "studniówka", "andrzejki", "mikołajki", "bal karnawałowy" czy ostatnio popularne "18".

    Nieobce są nam występy plenerowe, uświetniające "Dni Miast", "Dożynki" czy udział w WOŚP jak  też przeróżne festyny, na których zapewniamy nagłośnienie i prowadzenie imprezy.


Trzon zespołu stanowią:

Leon  -  manager, wodzirej, konferansjer

              gitara elektryczna i akustyczna,

              śpiew i prowadzenie imprezy

 

 Sławek - śpiew, keyboardy Korg PA60, Solton MS60,  akordeon

Oraz gościnnie:

Paweł -  śpiew oraz instrumenty klawiszowe i akordeon

Piotr   -  instrumenty klawiszowe,  akordeon, śpiew